Dla chorych

Strona astma-aspirynowa.pl

Zapraszamy na stronę dla chorych cierpiących z powodu astmy oskrzelowej, zapalenia zatok z polipami i nadwrażliwości na aspirynę i /lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne – (NLPZ-y), dostępną pod adresem astma.aspirynowa.pl

Jej celem jest dostarczenie rzetelnych (opartych na badaniach naukowych) informacji na temat powstawania, diagnozowania oraz leczenia astmy aspirynowej oraz ułatwienie dostępu do ośrodków zajmujących się leczeniem tego schorzenia w Polsce.

Strona prowadzona jest przez Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Astmę i Choroby Alergiczne przy współpracy Kliniki Immunologii i Alergii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Monitor pyłkowy w Łodzi – archiwum

Podsumowanie z roku 2020.
Podsumowania z poprzednich lat dostępne są na stronie monitora pyłkowego Kliniki Immunologii i Alergii.