I Szkolenie dla osób cierpiących z powodu chorób zapalnych stawów i tkanki łącznej.

W ostatni weekend – 22.09.2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie z serii szkoleń i warsztatów dla osób cierpiących z powodu chorób zapalnych stawów i tkanki łącznej, organizowane przez Klinikę Reumatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Astmę i Choroby Alergiczne.

Mamy nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i liczymy na dalszą, owocną współpracę. Po więcej informacji o dostępnych dla Państwa szkoleniach i ich terminach zapraszamy na stronę www.rcwdr.umed.pl – tam w zakładce „dla pacjentów” znajdą Państwo materiały edukacyjne, terminy spotkań oraz formularz umożliwiający zapisanie się na planowane spotkania. Wszystkie udostępnione materiały oraz organizowane wydarzenia są bezpłatne, jednak konieczne jest ZAPISANIE SIĘ!

Kolejne spotkanie już na początku przyszłego roku! Zapraszamy!